چرا کشمش ملایر ؟

چرا کشمش ملایر ؟

چرا کشمش ملایر ؟

چرا کشمش ملایر ؟ – ملایردر روزگاران قدیم مهد باغستانها و تاکستانهای خشکبار و بویژه انواع انگور بوده است و به دلیل آب و هوای مناسب برای کشت این محصول این گسب و کار به صورت نسل به نسل ادامه پیدا کرده و در حال حاظر محصول کشمش در ملایر به عنوان اولین محصول صادراتی معرفی شده است و هر روزه به صادرات این گوهر گرانبها افزوده می شود.

 

تمایز ما با دیگر شرکتها

شرکتها و کارخانه های متعددی در شهر ملایر برای تولید این محصول وجود دارد ولی محدود کارخانه های هستند که تقریبآ ۱۰۰% محصولاتشان صادر شود . صادرات بالای این محصول یکی دیگر از دلایل مرغوبیت این کالای غذایی است و اما چرا کشمش۳۷۷ ؟ گروه ما نحوه کار خود را با تکنولوژی روز دنیا همسانسازی کرده و همواره سعی دارد بهترینها را به ارمغان بیاورد .و مفتخریم که در پناه خداوند متعال تاکنون مورد حمایت مردم و مسئولین بوده و همچنان تلاش مستمر در این زمینه داریم.

 

 

تنوع محصولات ما در بازار

کافی است یکبار هم که شده امتهان کنید چه مصارف خانگی ،چه صادراتی و چه استفاده کشمش در دیگر صنایع غذایی . خیال ما ازاین مورد آسوده است که بعد از اولین ارائه این محصول مشتریانمان به ما و محصولات ما وفادار می شود و این اول لطف خداست و بعد پشتکار کارشناسان و مدیران مجموعه برای ارئه یک محصول با کیفیت.